Linki

Po ostatnim udanym roku, gdzie Goście dopisali, postanowiliśmy wyposażyć nasz domek letniskowy w elementy metaloplastyki. W firmie www.wiech-spaw.pl zamówiliśmy nowe ogrodzenia metalowe wraz z bramą wjazdową, balustradę na balkon oraz pergolę do ogrodu. W przyszłym roku zamierzamy jeszcze kupić grill metalowy ręcznie robiony oraz kwietniki i stojaki. Czeka nas niemały wydatek, ale z pewnością zakupione przedmioty będą nam służyć przez wiele lat, a estetyka naszego domku do wynajęcia z pewnością wzrośnie, więc możemy liczyć na jeszcze większe zainteresowanie letników.

Upominki reklamowe mające zastosowanie w turystyce, to najczęściej otwieracze do butelek, otwieracze do konserw, metalowe kubki z nadrukiem, parasolki z logiem  biura podróży, a także różnego rodzaju scyzoryki, odzież termoaktywna, torby i plecaki. Gadżety turystyczne muszą być bardzo trwałe i  użyteczne, przed co wymagania stawiane firmom produkującym upominki i gadżety reklamowe są bardzo wysokie. Przykładem kompetentnej firmy,  której wyroby są najwyższej jakości jest Lemach z Wrocławia. W jej asortymencie nie znajdziesz żadnej  tandety oraz wyrobów, które po jednym użyciu nadają się tylko do wyrzucenia.

Coraz częściej na terenie Doliny Baryczy można spotkać zorganizowane przez biura podróży wycieczki krajoznawcze do najatrakcyjniejszych miejsc tej niesamowitej krainy. Do grona tych firm zamierza dołączyć biuro podróży Arko-Travel z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/. Dzięki pracy profesjonalistów mamy możliwość zwiedzania pięknych zamków, podziwiania zachodów słońca, a także spróbowania najsławniejszej potrawy regionu, czyli karpia po milicku. Wykwalifikowani przewodnicy wiedzą, gdzie można tanio wynająć kajak, po jakich ścieżkach rowerowych najlepiej się poruszać, oraz gdzie są ciekawe miejsca, które nie widnieją na oficjalnych folderach reklamowych.